Młodzi aktorzy z grupy IV Starszaków Przedszkola nr 1 w przedstawieniu teatralnym

Autor Sylwia Swojnóg
Młodzi aktorzy z grupy IV Starszaków Przedszkola nr 1 w przedstawieniu teatralnym

Ogromne przedsięwzięcie, w którym nie  zabrakło gry aktorskiej, śpiewów, tańca, ciekawych strojów oraz wielowymiarowej dekoracji. GRUPA IV „Starszaków” z Przedszkola nr 1 wraz ze swoją wychowawczynią przygotowała wiosenne przedstawienie teatralne pt. „Wstawaj! Misiu…”.

Angażowanie się oraz uczestnictwo w sferach życia kulturalnego jest bardzo ważne w życiu młodego człowieka. Niestety w tym roku mieliśmy ograniczone możliwości, aby czynnie współpracować z ośrodkami kultury. Nie mogliśmy gościć w naszym przedszkolu mobilnych teatrów, muzyków, artystów. Wszyscy byliśmy spragnieni aktywności w sferze życia kulturalnego. Dlatego GRUPA IV „Starszaków” wraz ze swoją wychowawczynią przygotowała wiosenne przedstawienie teatralne pt. „Wstawaj! Misiu…”.

Ostatni miesiąc był bardzo aktywnym czasem spęczonym na przygotowaniach, próbach, montażach, choreografiach, projektowaniach i wielu innych aktywnościach. Było to ogromne przedsięwzięcie, w którym nie  zabrakło gry aktorskiej, śpiewów, tańca, ciekawych strojów oraz wielowymiarowej dekoracji. Nieocenionym wsparciem oczywiście byli rodzice, którzy zadbali o to, aby ich pociechy wyglądały tak przepięknie, wcielając się w postaci zwierząt leśnych. Wspólnymi siłami udało Nam się osiągnąć niesamowity efekt. Niestety przedszkolaki nie mogły zaprezentować się na żywo przed szeroką publicznością, ale starania nie poszły na marne.

Dzieci zaprezentowały się przed przedszkolakami z innych grup naszego przedszkola a całe przedstawienie zostało nagrane i zmontowane, którego efekt można oglądać na naszym portalu na Facebooku.

Fot. Przedszkole nr 1