Młodzi na start. Dotacje na założenie działalności gospodarczej

Młodzi na start. Dotacje na założenie działalności gospodarczej

Możliwość pozyskania dotacji w wysokości 23 050 zł na utworzenie firmy, szkolenie umożliwiające uzyskanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej, a także wsparcie pomostowe w wysokości 2 600 zł co miesiąc przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia firmy.

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. rozpoczęła realizację nowego projektu pt. „Młodzi na start”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Projekt jest skierowany do mieszkańców Częstochowy oraz powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego i myszkowskiego, w wieku do 30 roku życia, które utraciły pracę w wyniku pandemii COVID-19 po 1 marca 2020 roku.

Oferujemy dotacje w wysokości 23 050 zł na utworzenie firmy, szkolenie umożliwiające uzyskanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej, a także wsparcie pomostowe w wysokości 2 600 zł co miesiąc przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia firmy.

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie www.arr.czestochowa.pl lub pod nr tel. 798 154 754. Nabór formularzy rekrutacyjnych do projektu trwa do wyczerpania miejsc w projekcie.  

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Biuro Projektu:

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Al. Najświętszej Maryi Panny 24 lok. 1, 42-202 Częstochowa

e-mail:

tel. 798 154 754

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30.

Fot. pixabay.com