Turniej Siatkówki Plażowej o Błękitną Wstęgę Pilicy

Autor Dariusz Saternus

Zwycięstwem pary Szymon Guździoł,  Bartłowiej Piech zakończył się Turniej  Siatkówki Plażowej o ,,Błękitną Wstęgę Pilicy". Zawody rozegrane zostały 29 sierpnia 2020 r. na boiskach przy ulicy Armii Krajowej w Koniecpolu.

Organizatorami Turnieju były Miasto i Gmina Koniecpol, Starostwo Powiatowe w Częstochowie i Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Zespołu Szkół  w Koniecpolu ,,Eureka". Zwycięzcy po emocjonującej walce  pokonali w finale parę Kamil Kowalik/Adam Ziółkowski. Trzecie miejsce  wywalczyli Amadeusz Chrzuszcz i Kamil Styś. Najlepsze pary otrzymały z rąk  Burmistrza MiG Koniecpol pana Ryszarda Suligi i Członka Zarządu Powiatu pana Gwidona Jelonka pamiątkowe puchary i dyplomy. Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom za udział w turnieju i wzorowe stosowanie się do zasad reżimu sanitarnego. Podziękowania składamy również panu Mariuszowi Bobrowskiemu, Magdalenie Gęsikowskiej i Natalii  Ceglarek. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok.