Chcesz od ARiMR zdobyć nagrody? Konkurs dla piłkarskich klubów sportowych

Chcesz od ARiMR zdobyć nagrody? Konkurs dla piłkarskich klubów sportowych

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przygotowała konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych z terenów wiejskich. Termin składania wniosków mija 17 sierpnia 2020 r.

Zadanie konkursowe polega na nakręceniu krótkiego filmu od 2 do 7 minut, obrazującego działalność klubu sportowego – takie jak pokazowy mecz, trening, sparing, strzały do bramki, najlepsze akcje piłkarskie itp. Dodatkowo film powinien zawierać informacje o związku danego klubu i jego członków z obszarem wiejskim, jak również informacje o wsparciu udzielonym przez ARiMR rodzinie członków klubu.

Do wygrania cenne nagrody w postaci toreb medycznych z wyposażeniem oraz przydatne klubom sportowym nagrody niespodzianki. Laureaci konkursu, którzy zajmą miejsca od I do XX otrzymają nagrody rzeczowe w postaci odpowiednio wyposażonych toreb medycznych.

W filmie powinno znaleźć się logo piłkarskiego klubu sportowego. W kolejnej części filmu powinna znaleźć się krótka informacja/wywiad z jednym z członków piłkarskiego klubu sportowego, który wypowie się na temat jego powiązania z terenem wiejskim np. że pochodzi z gospodarstwa rolnego oraz przekaże informację w jaki sposób jego rodzina, czy też gospodarstwo jego lub jego rodziny ma związek z ARiMR i z którym Biurem Powiatowym ARiMR.

Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym z załącznikami należy przesłać do 17 sierpnia na adres:

Każdy Uczestnik może zgłosić do Konkursu maksymalnie 3 nagrania.

Więcej na stronie:

https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/chcesz-od-arimr-zdobyc-nagrody-zmobilizuj-swoj-pilkarski-klub-sportowy-konkurs-dla-dzieci-i-m.html