W gminie Koniecpol mieszkają grzeczne dzieci

W gminie Koniecpol mieszkają grzeczne dzieci

Zgodnie z tradycją, Święty Mikołaj odwiedza grzeczne dzieci. I dzisiaj był ten szczególny dzień, „…bardzo ciepły choć grudniowy”, jak śpiewały Czerwone Gitary. To jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. Choć śniegu nie ma i trudno korzystać z sań zaprzęgniętych w renifery, to jednak ten szczególny gość zjawił się w Centrum Społeczno-Kulturalnym na imprezie mikołajkowej dla dzieci.

Na tę okazję przygotowano specjalny program artystyczny. Było przedstawienie pt. „Tuwimo-gra”, recytowanie wierszy, śpiew i tańce. W zamian Święty Mikołaj obdarował dzieci długo wyczekiwanymi prezentami i pozował do pamiątkowych zdjęć. Wspólne kolędowanie i dobra zabawa oraz dużo śmiechu i radości sprawiło, że zapanowała miła i świąteczna atmosfera. W ten sposób wprowadzono najmłodszych mieszkańców gminy w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Mikołaj został pożegnany równie ciepło jak został przyjęty i udał się w dalszą drogę.

Należy wspomnieć, że to nie koniec atrakcji przed okresem świątecznym. W niedzielę, 15 grudnia od godziny 16.00, odbędzie się tradycyjnie Jarmark Bożonarodzeniowy. Przygotowano, jak zwykle, wiele niespodzianek w świątecznym klimacie. Główną atrakcją będzie zapierający dech pokaz laserowy!

Rękodzielników i sprzedawców chcących wystawić swoje towary Dom Kultury w Koniecpolu zaprasza do kontaktu pod numerem telefonu: 34/341 27 00.

 

Fot. Dom Kultury w Koniecpolu