Koniecpol piątym bohaterem akcji Gmina Kibicuje

Koniecpol piątym bohaterem akcji Gmina Kibicuje

W tygodniu poprzedzającym mecz Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok mieszkańcy gminy Koniecpol mogą wziąć udział w cyklu pn. „Gmina kibicuje”.

„Gmina Kibicuje” to projekt społeczny, w którym poprzez promocję sportu i zdrowego trybu życia mieszkańcy poszczególnych gmin zachęcani są do kibicowania Czerwono-Niebieskim z trybun GIEKSA Areny. RKS RAKÓW Częstochowa realizował już swoje działania w ramach projektu w Rędzinach, Kłomnicach, Żytnie i Mykanowie. Tym razem promowane jest niedzielne starcie Rakowa z Jagiellonią Białystok, które odbędzie się 1 grudnia o godzinie 12.30. 

Miło będzie spotkać sąsiadów na meczu, prawda? A jeszcze milej wspólnie wybrać się na stadion! – mówi Adrian Heluszka z RKS Raków Częstochowa. Dla mieszkańców gminy przygotowaliśmy dedykowany sektor na trybunie D i bilety w promocyjnej cenie 15 złotych. Co zrobić, aby uzyskać zniżkę? Na adres można wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL + adres zamieszkania), a my wytłumaczymy  jak wykorzystać rabat. 

Ale to nie koniec. Już w najbliższym czasie wspólnie z naszymi piłkarzami odwiedzimy w jednej ze szkół najmłodszych mieszkańców gminy Koniecpol. W ramach projektu będziemy tam promować zdrowy tryb życia. Podczas spotkania najmłodsi mieszkańcy otrzymają od nas vouchery, które zamienią na wejściówki na mecz - dodaje Adrian Heluszka.

Fot. RKS Raków Częstochowa